Укажіть нуклонне число Нітрогену атом якого містить 8 нейтронів


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Никита.

Відповідь:

A = 15

Пояснення:

A = Z + N = 7 + 8 = 15

Z – протонове число; N – кількість нейтронів