Суміш складається з кисню масою 80 г і азоту масою 70 г. Обчисліть об'єм (л) (н. у.) газової

суміші. У відповіді вкажіть число та одиницю вимірювання. СРОЧНО ПРОШУУУУУУУ

Ответы на вопрос

Отвечает Маринченко Кристина.

Ответ:

n(газ. сум) = Ar(N)+Ar(O)/m(N) +m(O) =70+80/14+16= 5 моль

V(газ. сум)= 5*22.4=112 л