Обчисліть масу натрій сульфату Na2So4 кількістю речовини 5 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Кононченко Марина.

Объяснение:

v= m/M

m= v*M

M(Na2SO4) =46+32+64= 142 г/моль

m(Na2SO4)= 5*142=710 г