Де більше атомів:у пропорції гідроген сульфіду H²S масою 17г чи порції амоніаку NH³ масою 8,5г?​


Ответы на вопрос

Отвечает Костромин Антон.

Знайдемо кількості речовин:

M (H2S) = 1 × 2 + 32 = 34 г/моль

n (H2S) = m / M = 17 / 34 = 0,5 моль

M (NH3) = 14 + 1 × 3 = 17 г/моль

n (NH3) = m / M = 8,5 / 17 = 0,5 моль

Знайдемо кількості атомів в сполуках:

N (молекул) = n × NA = 0,5 × 6,02 × 10²³ = 3,01 × 10²³

N (атомів) = N (молекул) × 3 = 3,01 × 10²³ × 3 = 9,03 × 10²³ — H2S

N (молекул) = n × NA = 0,5 × 6,02 × 10²³ = 3,01 × 10²³

N (атомів) = N (молекул) × 4 = 3,01 × 10²³ × 4 = 12,04 × 10²³ — NH3

Отже, атомів більше у порції амоніаку.

Отвечает Шангараев Саша.

Ответ:

У пропорції амоніаку NH3