Помогите з задачей з хімії 8 клас СРОЧНО... 1.Визначте число молекул нітроген(iv) оксиду,

якімістяться у 112 л цього газу за н. у. 2. Який об'ємза н. у. займуть 30,1* 10 у 23 степені молекулводню? 3. Обчисліть масу 4,48 літрів карбон(iv)оксиду за н. у.​

Ответы на вопрос

Отвечает Залалдинова Динара.

Ответ:

Объяснение:

1) n(NO2) = V(NO2) / Vm = 112 л / 22,4 л/моль =5 моль

N(NO2) = Na *n = 6,02*10²³ * 5 = 3*10²⁴ молекул

2) n(H2) = N(H2) / Na = 30,1*10²³ / 6,02*10²³ =5 моль

V(H2) = Vm *n = 22,4 * 5 = 112 л

3) n(CO2) = V(CO2) / Vm = 4,48 / 22,4 = 0,2 моль

m(CO2) = n * M = 0,2 * 44 = 8,8 г