12. Обчисліть масові часткиелементів у сполуці і Na³ po4


Ответы на вопрос

Отвечает Белова Полина.

Ответ:

Объяснение:

M (Na₃PO₄) = 23 · 3 + 31 + 16 · 4 = 164  г/моль

w (Na) = 69/164 · 100% ≈ 42,1%

w (P) = 31/164 · 100% ≈ 18,9%

w (O) = 64/164 · 100% ≈ 39%

Отвечает Лопатина Даша.

Ответ:

Объяснение:

Mr(Na3PO4) = 23*3 + 31 + 16*4 =164

W(Na) = Ar(Na) *n / Mr(Na3PO4)  *100% = 23*3 / 164  *100% =42%

W(P) = Ar(P) *n / Mr(Na3PO4)   *100% = 31*1 / 164  *100% = 19%

W(O) = Ar(O) *n / Mr(Na3PO4)  *100% = 16*4 / 164  *100% =39%