Де більше атомів: у 2,7 г води чи у 4,48 л (н.у.) амоніаку NH3?​


Ответы на вопрос

Отвечает Гайфиев Разак.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(H2O)=2,7 г

V(NH3) =4,48 л

N(H2O)-? N(NH3)-?

Розв*язок:

N=n×Na, Na=6,02×10²³моль⁻¹

n=m/M , M(H2O)=2×1+16=18г/моль

n(H2O)=2,7 / 18=0,15 (моль)

N(H2O)=0,15×6,02×10²³=0,903×10²³=9,03×10²²(атомів)

n=V/Vm , Vm=22,4л/моль

n(NH3)=4,48/22,4=0,2(моль)

N(NH3)=0,2×6,02×10²³=1,204×10²³(атомів)

У воді масою 2,7 г знаходиться 9,03×10²² атомів, а в амоніаку об*ємом 4,48 л --1,204×10²³ атомів. Отже, атомів більше знаходиться у амоніаку.