Яка кількість речовини сульфор 4 оксиду об'ємом 11,2 л? скфльки молекул міститься в цьому об'ємі?​


Ответы на вопрос

Отвечает Романов Иван.

Ответ:

Объяснение:

Дано

V(SO2) = 11,2 л

Vm=22,4 л/моль

Na=6,02*10²³ 1/молекул

Найти

n(SO2)

N(CO2)

n(CO2) = V(SO2) / Vm = 11,2 л / 22,4 л/моль =0,5 моль

N(CO2) = Na *n = 6,02*10²³ * 0,5 =3,01*10²³ молекул