У воді масою 468 грозчинили глюкозу масою 32 г. Обчислітьмасову частку речовини в розчи-ні.​


Ответы на вопрос

Отвечает Щеглова Маргарита.

Объяснение:

m(р-ра)=m(в-ва)+m(р-ля)=32+468=500 г

W(в-ва)=m(в-ва)/m(р-ра). *100%=32/500. *100%=6,4%