Який об'єм за нормальних умов займуть кисень масою 8г​


Ответы на вопрос

Отвечает Фролова Валерия.

Ответ:

Відповідь: кисень масою 8г займе обєм 5,6л

Объяснение:

V(СО2) = m(О2) ·22,4 л/моль М(О2) V(СО2) = 8г ·22,4 л/моль 32г/моль = 5,6л Відповідь: