ПОМГИТЕ УМОЛЯЯЯЮЮЮУ який речовыни масова частка Карбону большая у вуглекыслому гази CO2 чи у

чадному гази CO ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бахвалов Максим.
У CO2: W(C)= 12/12+16*2 = 0,25
У СО: W(C) = 12/12+16 = 0,6
Відповідь: у чадному газі СО