Обчислить об'єм водню H2 що містить 6,02×10^32​


Ответы на вопрос

Отвечает Тот-Самый Владимир.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

N(H2)=6,02×10²³

Na=6,02×10²³моль⁻¹

Vm=22,4 л/моль (н.у.)

V(H2)-?

Розв*язок:

Знаходимо кількість речовини Н2:

n(H2)=N(H2) / Na=6,02×10²³/6,02×10²³=1 моль

Обчислюємо об'єм водню:

V(H2)=n(H2)×Vm=1 моль ×22,4л/моль=22,4 л

Відповідь: V(H2)=22,4 л