Яка маса сірчистого газу SO2 утворилася якщо на спалювання сірки витрачено 672 мл (н.у) кисню? 30

баллов даю

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Анастасия.

Ответ:

дано

V(O2) = 672 mL = 0.672 L

----------------------------------------

m(SO2) - ?

S+O2-->SO2

n(O2) = V(O2) / Vm = 0.672 / 22.4 = 0.03 mol

n(S) = n(O2)

M(SO2) = 32+16*2 = 64 g/mol

m(SO2) =n*M = 0.03 * 64 = 1.92 g

ответ 1.92 гр

Объяснение: