Яка кількості речовини відповідає 1,68 г кальцій оксиду. ДАЮ 18 БАЛЛОВ!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Балашова Регина.

Объяснение:

Дано

m(CaO)=1,68 г

М(СаО)=56 г/моль

Найти

n(CaO)

n(CaO)=m/M=1,68/56=0,03 моль