СРОООЧНО ПОМОГИИИТЕЕЕЕ.масова частка Оксигену в його сполуці із сульфуром(VI) -60 Обчисліть масу

ціеї речовини в якій міститься Оксигену масою 160г​

Ответы на вопрос

Отвечает Демьянова Милена.

Ответ:

50г

Объяснение:

1)160-60=100(г)-різниця атомних мас

2)100:4=25(г)-валентність

Відповідь:маса речовини 25 г