141. Перетворіть на хімічні рівняння такі схеми реакцій: а) Cr(OH)2 + Cr203 + H20;Na + H2O + NaOH

+ H2^;б) LiH + H20 - LiOH + H2О^;Ba(OH)2 + P205 - Bа3(PO4)2 + H20.​

Ответы на вопрос

Отвечает Зубов Михаил.

Ответ:

Объяснение:

а) 2Cr(OH)3 =t°c= Cr2O3 + 3H2O

2Na + 2H2O = 2NaOH + H2↑

б) LiH + H2O = LiOH + H2↑

3Ba(OH)2 + P2O5 = Ba3(PO4)2 + 3H2O