Який об'єм карбон 4 валентний оксид пішов на взаємодію 0.25 моль кальцій гідроксиду?


Ответы на вопрос

Отвечает Новомлынская Катя.

Ответ: 5,6 л

n(Ca(OH)2) = 0,25 моль

V(CO2)-?

Объяснение:

Ca(OH)2 + CO2 = CaCO3 + H2O

Из УХР видно, что n(CO2)=n(Ca(OH)2) = 0,25 моль

V(CO2) = n(CO2)*Vm = 0,25 моль*22,4 л/моль = 5,6 л

Ответ: 5,6 л