розрахуйте об'єм повітря необхідний для спалювання 30л етиламіну об'ємна частка кисню в повітрі

21%​. ОТДАЮ ВСЁ!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Шурыгина Анастасия.

Ответ:

дано

V(C2H5NH2) = 30 L

-----------------------------

V(возд) - ?

4C2H5NH2+15O2-->8CO2+14H2O+2N2

n(C2H5NH2) = V(C2H5NH2) / Vm = 30 / 22.4 = 1.34 mol

V(O2) = 1.34 * 15 / 4 = 5 L

V(возд) = 5*100% /21% = 23.81 л

ответ 23.81 л

Объяснение: