У 2,5б 9. Перетворіть наведені схеми на рівняння реакцій:A) Na + O, — Na,0;Б) Zn + O2 = ZnO;B)

Fe,0; + HCI - FeCl3 + H,0;Г) Na,0 + H3PO, Na,PO4 + H,0;1) Fe2(SO4)3 + LiOH → Fe(OH)3 + Li2SO4​

Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Карина.

Ответ:

Объяснение:

4Na + O2 = 2Na2O

2Zn + O2 = 2ZnO

Fe2O3 + 6HCl = 2FeCl3 + 3H2O

3Na2O + 2H3PO4 = 2Na3PO4 + 3H2O

Fe2(SO4)3 + 6LiOH = 2Fe(OH)3 + 3Li2SO4