Яку масу магний хлоридута води слід взяти щоб приготувати розчин масою 120 г з масовою часткою 8%​


Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Максим.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 120 г

W(в-ва) = 8%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 120 * 8 / 100% =9,6 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 120 - 9,6 =110,4 г