Срочно помогите))) Яка маса магній оксиду утвориться в результаті термічногорозкладу магній

гідроксиду масою 87 г?

Ответы на вопрос

Отвечает Климова Вика.

Ответ:

60,08 (г)

Объяснение:

Mg(OH)2 = MgO + H2O

n(MgO) = n(Mg(OH)2) = 87/58,35 = 1,49 (моль)

m(MgO) = 1,49 * 40,3 = 60,08 (г)