До 80 г води додали 40 г солі. Обчисліть масову частку солі в утвореному розчині


Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёв Андрей.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ля) = 80 г

m(в-ва) = 40 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 40 + 80 = 120 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 40 / 120  *100% =33%