До складу органічної речовини входять: 54,54% Карбону, 9,1% - Гідрогену і Оксиген. Відносна густина

парів за киснем 2,75. Визначте молекулярну формулу.

Ответы на вопрос

Отвечает Костевич Настя.

Ответ:

С4Н8О2

Объяснение:

Вміст у %

С-54,54

Н-9,1

О=36,36(100-(54,54+9,1))

Д(О2)=2,75

М=2,75*32=88

88-100%                88-100%                88-100%                

Х=54,54%               Х-9,1%                   Х-36,36%

Х=48(/12=4)              Х=8(/1=8)                Х=32(/16=2)