У воді масою 135г розчинили соду масою 15г. Визначити масову частку соди в розчині​


Ответы на вопрос

Отвечает Аникин Иван.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(H2O)=135 г

m(соди)=15 г

---------------------

ω(соди) -?

Розв*язання:

Обчислюємо масу розчину:

m(р-ну) = m(Н2О) + m(соди) = 135г + 15г= 150 г

Обчислюємо масову частку соди в розчині:

ω(соди)=( m(соди) / m(р-ну))×100% =(15г / 150г)×100%=10%

Відповідь: ω(соди)=10% (або 0,1)