Яка маса лугу утвориться при розчиненні 3,9 г калію в воді​


Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.

Ответ:

5,6 г

Объяснение:

Дано:

m(K)=3,9 г

M(K)=39 г/моль

M(KOH)=56 г/моль

——————

Найти:

m(KOH)-?

2K+2H2O—>2KOH+H2

n(K)=m(K)÷M(K)=3,9 г ÷ 39 г/моль = 0,1 моль

n(K)=n(KOH)

m(KOH)=n(KOH)×M(KOH)= 0,1 моль×56 г/моль= 5,6 г