50 баллов!! Яку масу продукту можна добути естерифікацією етанолу масою 3,22 гі оцтової кислоти?


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеев Дима.

Ответ:

Объяснение:

     3,22 г                                             Х г                     Х г

 CH3COOH    +    HOC2H5  ->  CH3COOC2H5   +   H2O

n=1 моль                                     n=1 моль                  n=1 моль

М=60 г/моль                              М =88 г/моль          М = 18 г/моль

m=60 г                                        m = 88 г                   m=18 г

3,22 г  СН3СООН   -   Х г   СН3СООС2Н5

  60 г   СН3СООН   -   88 г  СН3СООС2Н5

m(CH3COOC2H5) = 3,22 * 88 / 60 =4,7 г

3,22 г   СН3СООН    -  Х г   Н2О

  60 г   СН3СООН    -  18 г   Н2О

m(H2O) = 3,22 * 18 / 60 = 0,966 г