1. Обчисліть масову частку натрій гідроксиду (NaOH) в розчині масою 70 г, в якому розчинили дану

речовину масою 14 г. 2. Обчисліть масову частку натрієвої селітри (NaNO 3 ) у новому розчині, якщо до її розчину масою 55 г з масою розчиненої речовини 22 г долили воду об’ємом 45 мл. 3. Для відбілювання білизни використовують розчин, в масі якого 5 кг масова частка відбілювача становить 0,6 %. Обчисліть масу речовини в цьому розчині. Яку масу її треба взяти для приготування такого розчину масою 12 кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Франт Діана.

Ответ:

1. w = m/m(розчину)=14/70=0,2=20%

2. m(води) = 45 * 1=45

маса нового розчину = 55 + 45 = 100

w = 22/100 =0,22 = 22%

3. м(речовини) = 0,006 * 5000 = 30г

м2(речовини) = 0,006 * 12000 = 72г