Допоможіть будьласка, зараз йде контрольна!!! Внаслідок дегідратації насиченого спирту масою 15 г

утворився вуглеводи і 4,5 г води яка формула спирту

Ответы на вопрос

Отвечает Жуков Дмитрий.

Відповідь: C3H7OH.

Пояснення:

CnH2n+1OH → CnH2n + H2O

15 / 12n + 2n + 1 + 16 + 1 = 4,5 / 18

14n + 18 = 15 × 18 / 4,5

14n + 18 = 60

14n = 60 - 18

14n = 42

n = 42 / 14 = 3 –> C3H7OH