Елемент знаходиться у другому періоді, п'ятій групі, головній підгрупі перiодичної системи хімічних

елементів. Під час взаємодії з киснем утворює оксид, проявляючи валентність IV. Запишіть елемент, рівняння реакції з киснем, визначте масові частки елементів в утвореному оксиді.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сазонова Валерия.

Ответ:

Цей елемент це N

N + O2 - - > NO2

w(N) %=14/46×100%=30%

w(O2) %=32/46×100%=70%