З розчину цукру масою 300г масовою часткою розчиненої речовини 6% випарили 100г води. визначте

масову частку цукру в отриманому розчині ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилина Яна.

Объяснение:

Дано:

m (розчину)=300г

w(речовини1)=6%

m (речовини2)=100г

Знайти:

w(речовини1)

1) Переводимо масову частку у десятичний дріб: w(речовини1)=0,06

2) Знаходимо масу цукру(речовини1): m(речовини1)=w(речовини1)*m(розчину)=0,06*300г=18г

3) Знаходимо масу розчину: 300г-100г=200г

4) Знаходимо масову частку цукру (речовини1) у розчині: w(речовини1)=m(речовини1)/m(розчину)=18г/200г=0,09

Відповідь: масова частка цукру в отриманому розчині становить 0,09