Яку масу солі і води треба взяти щоб приготувати 150г розчину з масовою часткою 10%. Допоможіть

будь ласка)​

Ответы на вопрос

Отвечает Евтихиев Ваня.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 150 г

W(в-ва) = 10%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 150 * 10 / 100% = 15 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 150 - 15 = 135 г