У розчині масою 340 г міститься 20 г цукру. Визнач масову частку цукру у цьому

розчині.​

Ответы на вопрос

Отвечает Солдатова Варя.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) = 20 г

m(р-ра) = 340 г

Найти

W(в-ва)

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 20 / 340  *100% =6%