СРОЧНО!!! Яку масу барій оксиду необхідно взяти для реакції з сульфатною кислотою, щоб добути

барій сульфат масою 24,5г​

Ответы на вопрос

Отвечает Маслий Владислав.

BaO + H2SO4 = BaSO4 + H2O

x/153 = 23.3/233;

x = 15.3 грамма