Складіть рівняння реакцій між алюмінієм та слабким розчином сульфатної кислоти при нагріванні.

Укажіть суму коефіцієнтів

Ответы на вопрос

Отвечает Дивногорская Олеся.

Ответ:

2Al + 3H2SO4 = Al2(SO4)3+3H2

сумма коэффициентов = 2+3+1+3=9