Запропонуйте якомога більше способів добування солі-CuSO4


Ответы на вопрос

Отвечает Ворочаева Анастасия.

Ответ:

2Cu + O2 + H2SO4 = 2CuSO4 + 2H2O

CuO + H2SO4 = CuSO4 + H2O

Cu + 2H2SO4 = CuSO4 + SO2 + 2H2O

5Cu + 4H2SO4 = 3CuSO4 + Cu2S + 4H2O

Cu(OH)2 + H2SO4 = CuSO4 + 2H2O