Обчисліть масову частку солі в розчині 200 грам якого містить 50 г солі​


Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Катя.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 200 г

m(в-ва) = 50 г

Найти

W(в-ва)

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 50 / 200  *100% = 25%