6.Визначити масу цукру у розчині, маса якого 150г, а масова частка розчиненої речовини у ньому

5%, або 0,05 масові частки: а)30г; б)750г; в)7,5г;

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Дмитрий.

Ответ:

В

Объяснение:

m=m * w=75 * 0,05=7,5 г, это по формуле нахождения массы