Визначити масу та об'єм водню що утворюється при взаємодії хлоридної кислоти масою 400 г з цинком​


Ответы на вопрос

Отвечает Ардашитов Максим.

Ответ:

Zn+2Hcl=zncl2+H2

200/73=x/22.4

x=(200*22.4)/73

x=61.4 литра