ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА, ОЧЕНЬ НУЖНО 1.Складіть рівняння реакцій утворення літій цинкату

взаємодією:а) амфотерного гідроксиду з лугом;б) амфотерного оксиду з лугом;в) амфотерного гідроксиду з оснoвним оксидом;г) двох оксидів. 2. З якими з наведених речовин взаємодіє натрій гідроксид: K2O, MgCO3, H3PO4, H2S, FeCl3, Fe(OH)2, AlCl3, Zn(OH)2, KCl, SO3? Складіть рівняння реакцій та назвіть продукти реакцій.3. Обчисліть масу барій гідроксиду, що необхідний для добування барій цинкату масою 11,7 г із цинк оксиду​

Ответы на вопрос

Отвечает Битемиров Дидар.

2) 3K2O+H3PO4=2K3PO4+3H2O соль и вода

K2O+SO3=K2SO4 соль

K2O+H2S=K2S+H2O соль и вода