1. Закінчити молекулярне рівняння і скласти до нього іонні:FeSO4+NaOH=​


Ответы на вопрос

Отвечает Petrovckiy Maksim.

Ответ:

Объяснение:

FeSO4 + 2NaOH = Fe(OH)2↓ + Na2SO4

Fe(2+) + SO4(2-) + 2Na(+) + 2OH(-) = Fe(OH)2↓ + 2Na(+) + SO4(2-)

Fe(2+) + 2OH(-) = Fe(OH)2↓