До 200г 10%-ого р-ну солі додали 50г солі. Знайти масову частку солі у розчині.


Ответы на вопрос

Отвечает Готовчиков Никита.

Ответ:28%

Объяснение: спочатку знаходемо m1(солі)=200*10/100=20 г

потім знаходемо m2(речовини)=50+200=250 г  потім знаходемо скільки всього солі в речовені m2(слоі)20+50=70 г тепер знаходемо масову частку 70/250*100=28%