Який об’єм сірчистого газу (н.у) прореагує з натрій гідроксидом у разі утворення натрій сульфіту

кількістю речовини 0,2 моль?​

Ответы на вопрос

Отвечает Базаркина Анастасия.

Ответ:

V(SO2)=4.48 л

Объяснение:

Дано:

n(Na2SO3)=0.2 моль

Найти:

V(SO2)-?

Решение:

SO2+2NaOH=Na2SO3

n(SO2)=n(Na2SO3)=0.2 моль

n=V/Vm

V(SO2)=0.2*22.4=4.48 л