до 750 грам 25 відсотків розчину кухонної солі додали ще 75 г солі. визначити масову частку солі в

добутому розчині​

Ответы на вопрос

Отвечает Клименко Карина.

Відповідь:

m0(солі)=750*25/100=187,5г

m2(розчину)=750+75=825г

m1(солі)=187,5+75=262,5г

w=262,5*100/825=31,8%

Пояснення: