Обчисліть масу натрій гідроксиду, яку необхідно взяти для приготування 250 мл. розчину (ро = 1.15

г/мл) з масовою часткою розчиненої речовини 14% даю 50 баллов.

Ответы на вопрос

Отвечает Зобов-Оконджо Яков.

Відповідь:

маса розчину= 250*1,15=287,5г

маса натрій гідроксиду=287,5*14/100=40,25г

Пояснення: