яка масова частка розчиненої речовини в розчині одерженому розчиненням Натрій сульфат масою 98 г у

воді 453т?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ільків Уляна.

Дано:

m(розчиненої речовини) =98 г

m(H2O)=453 г

Знайти: w-?

Розв'язок :

m(розчину) =m(H2O)+m(розчиненої речовини)= 98+453=551 г.

w = m(р.р)/m(р-ну)×100%= 98/551×100%= 17,8 %.