O7 тонна маса хімічного елемента о7 в 2,5 рази більша за атомну масу хімічного елемента В. різниця

їхніх відповідних атомних мас дорівнює відносній атомній масі елементи, цю знаходиться в третьому періоді та другій групи періодичної системи хімічних елементів. 1. Визначити елементи о7 і В .2. Що вам відомо про просту речовину , утрорину елементом В. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Тухватуллин Салават.

1) Обозначим массу хим. элемента о7 через х, а массу хим. элемента В через у.  

2) Так как "маса хімічного елемента о7 в 2,5 рази більша за атомну масу хімічного елемента В" то можем составить первое уравнение:

х = 2,5 у

"Різниця їхніх відповідних атомних мас дорівнює відносній атомній масі елементи, цю знаходиться в третьому періоді та другій групи" . Этот элемент магний, его атомная равна 24. Тогда можем составить второе уравнение:

х - у = 24

3) В результате имеем 2 уравнения с двумя неизвестными. Первое уравнение подставляем во второе:

2,5у - у = 24

1,5у = 24

у = 16

х = 2,5*15 = 40

4) Значит элемент о7 имеет атомную массу 16, смотрим по таблице Менделеева - это оксиген.

Элемент В имеет атомную массу 40, это кальций