обчисліть масу осаду що утворилася під час термічного розкладу 50 г магній гідроксиду якщо вихід

становить 86 відсотків

Ответы на вопрос

Отвечает Аблажевич Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

W(вихідний розчин)=50г/100=0.5*86=43г

W(осаду)=50-43=7г