Даю 50б Розрахувати відносні молекулярні маси речовин: PbO, KCl, BaSO4.


Ответы на вопрос

Отвечает Марков Илья.

Объяснение:

PbO  207 + 16 = 223

KCl  39 + 35 = 74

BaSO4  137 + 32 + 64 = 233