1)Порахувати масу речовини (NH4) зВОз. Порахувати масу оксигену. Маса нітрогену – 15 г. 2)Маса

сполуки FeS2 = 120 гр. Знайти масу феруму та Сульфуру

Ответы на вопрос

Отвечает Федькович Катя.

Ответ:

1) (NH4)зBOз=(14+1*4)*3+(11+16*3)=28*3+59=143 гр.

2)FeS2=120 гр. Fe=56 гр. 120-56=64 64:2=32 гр. Відповідь: Сульфур=32 гр, а Ферум 56 гр.

Объяснение:.