Виведіть молекулярну формулу алкану, густина якого становить 1,34 г/л (н.у.)


Ответы на вопрос

Отвечает Min Dima.

Дано:

CnH2n+2

p=1,34 г/л

_______________

p=m÷v ---> m=pv

m(CnH2n+2)= 1,34 × 22,4= 30 г

CnH2n+2

12n+2n+2=30

14n=28

n=2

C2H6 Етан